statickeWebová vizitka


Každá firma by měla mít svoji prezentaci na internetu alespoň ve formě webové vizitky. Webová vizitka slouží ke stručnému představení vaší firmy a způsob jak vás mohou vaši klienti přes internet kontaktovat.

Statické webové stránky o rozsahu 2-4 stránky s kontaktním formulářem, bez redakčního systému.

 

 komplex
Web Standard


Webové stránky pro firmy, které chtějí být na internetu opravdu vidět. S těmito stránkami budete moci vaše zákazníky denně informovat o novinkách ve vašem sortimentu nebo o akčních nabídkách. Samozřejmostí je kontaktní formulář a prostor pro představení vaší firmy.

Redakční systém -WP, 8 stránek obsahu, 1 jazyková mutace, základní úprava designu, optimalizace pro vyhledávače, registrace a nastavení analytických nástrojů google webmaster tools a google analytics.

 

 

standart
Web Komplex


Kombinace několika funkcí v jednom. S tímto webem budete schopni poskytnout informace o vaší společnosti, denně přidávat novinky a nové nabídky a prodávat vaše výrobky přes e-shop přímo z vašich stránek. Pokud neprodáváte produkty, ale služby je možné zprovoznit na stránkách online objednávkový systém, nebo množství dalších funkcí, tak aby stránky vyhovovaly vašim požadavkům.

Redakční systém - WP, e-shop / objednávkový systém, premiový design, 3 jazykové mutace, 20 stránek obsahu, optimalizace pro vyhledávač, nastavení analytických nástrojů google webmaster tools a google analytics.