003

ERGOREST


Právě jste našli velkého pomocnika chránícího Vaše zdraví při práci na PC! Oficiální dovozce představuje ergonomické podpěrky předloktí Ergorest® z Finska.

 

 


Jaký užitek vám přinesou opěrky předloktí Ergorest®?

  • Ergorest Vás zbaví bolestí krční páteře, ramen a prstů při dlouhodobém psani na klávesnici.
  • Ergorest působí jako dokonalá prevence karpálního tunelového syndromu a uchrání Vás tak před citelným poškozením zdraví, které někdy vede až k přečasné invaliditě a vyžaduje operativní zákroky.
  • Ergorest Vám umožní zaujmout pohodlnější pracovní pozici a to vede ke zlepšení krevního oběhu v hrudi, prokrvení zápěstí a prstů, uvolněnému dýchání a celkové tělesné pohodě.
  • Ergorest chrání zápěstí a předloktí od otlaků - ruce se při práci nedotýkají hrany pracovní desky stolu. Tyto otlaky v krajním případě vedou ke vzniku výrůstků a jiných velmi bolestivých poškození rukou. Pro dokonalou polohu zápěstí při práci s myší doporučujeme používat opěrku doplněnou podložkou pro myš.
  • Ergorest Vás naučí nevyvíjet při psaní na klávesnici zbytečnou námahu, protože při použití opěrek stačí vynakládat na práci mnohem menší úsilí. Pokud jste si vytvořili zlozvyk křečovitého držení rukou, budete se tomu s opěrkami muset po nějakou dobu odnaučovat a "donutit se" pracovat relaxovaně.
  • Ergorest Vám umožní sedět při práci v relaxační poloze, tj. v mírném záklonu, aby trup odpočíval a na opěrkách spočívala pouze váha paží.
  • Ergorest výrazně odlehčí trup, ramena a páteř a to se reflexními cestami projeví příznivě v celém těle. Při použití opěrek se proto zdaleka tolik neunavíte.

Abyste docílili maximálního efektu z využití opěrek, seznamte se s návodem k použití.

Bez nadsázky se dá říct, že Ergorest se stane Vaším nepostradatelným pomocnikem a ochráncem zdraví u počítače. Kromě toho Vás ale také může inspirovat k dalším vylepšením pracoviště - k lepšímu posezu na židli, upravení pozice monitoru, účelnějšímu uspořádání pracovní plochy a dalším drobným, ale ve svých důsledcích velmi podstatným změnám.

 

Stači zakoupit si jedinou opěrku?

Řada zákazníků má snahu při koupi Ergorestu ušetřit. PROSÍM, NEDĚLEJTE TO. JEDNOSTRANNÉ PODEPŘENÍ JEDNÉ RUKY A PONECHÁNÍ DRUHÉ RUKY BEZ OPORY NEMÁ SPRÁVNÝ ERGONOMICKÝ EFEKT. KROMĚ TOHO TO DLE MÉHO NÁZORU MŮŽE VÉST K JEDNOSTRANNÉMU ZATĚŽOVÁNÍ PÁTEŘE A K JEJÍMU POKŘIVENÍ - PŘESNÝ OPAK TOHO, PROČ BYL ERGOREST VYROBEN!!!